POKAZ ZDJĘĆ ZE SPEKTAKLI Z UDZIAŁEM UCHODŹCÓWSTREFA WOLNOSŁOWA

Państwowe Muzeum Etnograficzne w Warszawie dołącza do akcji wspierającej Dzień Solidarności z Uchodźcami. W holu muzeum przez całą sobotę 15.10 będzie można oglądać zdjęcia ze spektakli i prób z udziałem uchodźców wykonane przez fotografa Strefy WolnoSłowa, Łukasza Kupka.

Dodatkowo na naszym Facebooku pojawią się wpisy autorstwa pani Anny Walczyk, która wraz ze swoją Fundacją wspiera m.in. ośrodki dla uchodźców, włącza się w organizacje konwojów humanitarnych, tworzy edukacyjną przestrzeń do spotkań międzykulturowych

Na Facebooku naszą zeszłoroczną akcję nadsyłania zdjęć z obszarów objętych obecnie konfliktem: również w tym roku za zgodą autorów przez cały weekend będziemy umieszczać je na specjalnej pinterestowej tablicy.

Na pokazie slajdów, na naszym profilu facebookowym, na kanale TwitteraInstagramie i na ulotkach będziemy promować zbiórkę na rzecz uchodźców: trwa zbiórka środków pieniężnych dla nieformalnej grupy Fresh Response, w której działają także wolontariusze z Polski – wolontariusze od dłuższego czasu w trudnych warunkach pomagają uchodźcom w obozie w północnej Serbii, kupując na miejscu potrzebne rzeczy.

Dzielić